7/12 Whatsapp Destek Hattı 0542 488 88 00

Kurumsal

James Cook Travel, Aydın halkının seyahat ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur. Hızlı bir şekilde tüm Aydın tarafından benimsenmiş ve kendisini yenileyerek emin adımlarla ilerlemektedir.

Tatil bir lüks değil ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetlerle karşılamak James Cook Travel olarak birincil amacımızdır.

Aydın çıkışlı günübirlik ve konaklamalı turlarımız ile sizleri yoğun iş yaşantısından ve stresten kısa bir süreliğine de olsa çıkartmak ve nefes almanızı sağlamaktayız. Son model araçlarımız, tecrübeli rehberlerimiz ve özenle hazırlanmış tur programlarımızı en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Aydın halkının yoğun ilgisi bizleri yeni tur programları hazırlamaya teşvik etmekte ve kalitede çıtamızı yükseltmektedir.

James Cook Travel olarak, tatil dönemleri henüz gelmeden çalışmaya başlıyoruz, Türkiye nin en gözde tatil yörelerinde en kaliteli tesislerle anlaşmalar yapıyor, sizler için sizin yerinize pazarlık yapıyoruz, Erken Rezervasyon indirimleri ve kampanyaları hazırlıyoruz. Yaz döneminde en uygun fiyatları sizlere sunabilmek için verilen tüm bu çabanın en büyük ödülü ise sizin huzur dolu bir tatil dönüşü bizlere içten bir teşekkürünüz.

Sadece tatil amaçlı değil iş ve ziyaret amaçlı seyahatlerinizde de James Cook Travel olarak yanınızdayız. Bir telefon ile tüm havayolları biletlerini alabilir, gideceğiniz yerde araç kiralama, otel ve transfer ihtiyaçlarınızıda organize edebilirsiniz. Ve tüm bunları çok uygun fiyatlara çözersiniz.

James Cook Travel olarak diğer bir yeniliğimiz Yurt Dışı Turlarımız. Aydın beklediği yurtdışı hizmetini almaktan çok mutlu ve bunu yoğun ilgisi ile göstermekte. Prag’dan Viyana’ya, Tayland’tan Paris’e kadar pek çok altarnetif 299.-Euro gibi çok düşük fiyatlarla hizmetinizde. Tüm Yurtdışı turlarımız Türk rehberler eşliğinde son derece güvenli ve kalitelidir. Vize sürecinden seyahat sigortasına varıncaya kadar tüm süreçte James Cook Travel yanınızdadır.

Gerek siz ve aileniz, gerekse şirketiniz, okulunuz, öğrencileriniz, derneğiniz yada kurumunuz için tüm seyahat ve tatil planlarınızda bir telefon uzağınızdayız ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bir EGE TATİL Turizm Seyahat ve Ticaret Ltd.Şti. iştiraki olan James Cook Travel, Turizm Bakanlığı onaylı ve TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) 7001 belge no’lu A sınıfı seyahat acentasıdır.

Open chat
Ege Tatil Tur'a Hoşgeldiniz
Merhabalar Ege Tatil Tur Sayfamıza Hoşgeldiniz !
Sizlere Hemen Cevap Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz